Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana pošilja vabilo na DAN ODPRTIH OKEN po zoomu, ki bo v ponedeljek, 13. 12. in v torek, 14. 12. 2021.

DAN ODPRTIH OKEN oziroma predstavitev izobraževalnih programov preko ZOOM konference:

–        v ponedeljek, 13. 12. 21 ob 16.30, program GEODETSKI TEHNIK

–        v ponedeljek, 13. 12. 21 ob 18.00, program GRADBENI TEHNIK

–        v torek, 14. 12. 21 ob 16.30, program OKOLJEVARSTVENI TEHNIK

–        v torek, 14. 12. 21 ob 18.00, programi KAMNOSEK, ZIDAR, TESAR,

PEČAR – POLAGALEC KERAMIČNIH OBLOG, UPRAVLJALEC TEŽKE GRADBENE MEHANIZACIJE, POMOČNIK PRI TEHNOLOGIJI GRADNJE

Na e-pošto natasa.kolar@sggos.si zainteresirani pošljite, za kateri program se zanimate in na dan predstavitve vam bodo poslali ZOOM povezavo.

Na Srednji tehniški in strokovni šoli ŠC PET v soboto, 4. 12. 2021, med 9. in 12. uro pripravljajo Dan odprtih vrat za učence osmih in devetih razredov osnovne šole.

Vabijo vas, da virtualno vstopite v šolo, se udeležite predstavitve šole, poklepetate z dijaki in učitelji ter spremljate delavnice, na katerih boste spoznali življenje šole in delo dijakov na naši šoli.

Več o poteku dneva odprtih vrat in vsebini delavnic lahko preberete na njihovi spletni strani.