Spoštovani starši!

Z veseljem vas vabimo na EKO bazar, ki bo v četrtek, 20. 4. 2023, ob 17. uri na šolskem igrišču.

Na bazarju boste lahko kupili izdelke, ki jih bomo za vas pripravili na delavnicah v naslednjih dneh, sadike vrtnin, ki so jih vzgojili učenci, in sadike, ki so nam jih podarila lokalna podjetja. Hkrati bo potekala izmenjevalnica otroške kolesarske in športne opreme ter igrač, devetošolci pa za nas pripravljajo bar s ponudbo pijače.

Da bo Šmarje – Sap čim bolj zelen dom, vas vabimo, da nam podarite svoje (domače) sadike vrtnin, rož ali drugih rastlin, ki bi jih učenci prodajali. Sadike lahko prinesete s seboj na bazar in jih oddate na določeno stojnico. Predhodna prijava ni potrebna.

Celoten izkupiček od prodaje bomo namenili šolskemu skladu.

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate naše zavzemanje za vzgojo k trajnostnemu razvoju, in upamo, da se zberemo v čim večjem številu.

V primeru dežja bo bazar potekal v šoli.

Lepo vabljeni!

Učenci in učitelji OŠ Šmarje – Sap