Koledar tekmovanj

Naziv tekmovanjaŠOLSKOOBMOČNO DRŽAVNO Vodja tekmovanjaCiljna skupina
Bober16. do 20.11.202016.01.2021Sebastjan Škrjanc 4. – 9. r.
Cici vesela šola10.03.202114.04.2021Brigita Zakrajšek1. – 2. r.
Eko kviz27.01.20214.03.2021dr. Franci Šimnic6. – 8. r.
Kresnička – tekmovanje iz naravoslovja3.02.2021Mateja Pogorelc 1. – 7.. r.
Logična pošast7.05.202121.05.2021Sebastjan Škrjanc 1. – 9. r.
Male sive celice 7.9.202022.9.2020  /Simona Ahčin Hribar 7. – 9. r.
Matemček6.11.202020.11.2020Anja Kastelic1. – 9. 
Raziskovalci znanja bo objavljeno naknadnoPolona Ferbežar4. – 6. r.
Posamično tekmovanje iz šaha / novembra
ali
decembra 
 / Ana Srebrnič2. – 9. r. 
Ekipno tekmovanje iz šahafebruarja
ali
marca
Ana Srebrnič2. – 9. r.
Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanje21.10.20204.12.2020Vesna Groznik8., 9. r.
Tekmovanje iz fizike za Stefanova priznanja3.02.202126.03.20218.05.2021Mateja Pogorelc 8., 9. r.
Tekmovanje iz znanja angleščine za učence 8.r (IATEFL)19.10.202023.11.2020Anita Medved8. r.
Tekmovanje iz znanja angleščine za učence 9.r (ZZŠ)12.11.202020.01.202116.03.2021Anita Medved9. r.
Tekmovanje iz znanja geografije24.11.202026.01.202116.04.2021Polona Ferbežar 7. – 9. r.
Tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja18.01.202127.03.2021Mateja Pogorelc 8., 9. r.
Tekmovanje iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje17.11.202014.01.202113.03.2021Betka Jamnik  8., 9. r. 
Tekmovanje iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje17.11.202014.01.202113.03.2021Barbara Struna6., 7. r.
Tekmovanje iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje – 3. r
(Mehurčki)
17.11.202014.01.202113.03.2021Lešek Mojca, Danica Mostar3. r.
Tekmovanje iz znanja zgodovine8.12.20212.02.202120.03.2021Majda Pečar 8., 9. r.
Tekmovanje v znanju matematike za Vegova priznanja 18.03.202117.04.2021Simona Ahčin Hribar1. – 9. r.
Vesela šola10.03.202114.04.2021Simona Ahčin Hribar, Sabina Kastelic3. – 9. r.
Elastomobili 02.03.2021 maja 21Andreja Gril 7. – 9. r.
Šolski plesni festival 25.03.2021 / maja ali junija 21Andreja Gril 7. – 9. r.
Španska bralna značka – tekmovanje14.03.202110.04.2021Lara Lipnik 7. – 9. r.

O šolskih športnih tekmovanjih (atletika, odbojka, rokomet, košarka, nogomet, streljanje z zračno puško, gimnastika, plezanje) bodo učenci obveščeni sproti pri pouku športa.

O likovnih natečajih in tekmovanjih bodo učenci obveščeni sproti pri pouku LUM.

(Visited 24 times, 1 visits today)
 
 
 
Dostopnost