Koledar tekmovanj 2023/2024

Prijava do 19. 9. 2023: https://forms.office.com/e/HHA9t9RdrF

Prijava je le za določena tekmovanja. Za ostala tekmovanja se učitelji individualno dogovorijo z učenci.

Naziv tekmovanjašolsko tekmovanjeregijsko tekmovanjedržavno tekmovanjeMentorciljna skupina
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanje15.01.202423.03.202411.05.2024Mateja Pogorelc 8., 9. razred
Tekmovanje iz fizike za Stefanova priznanja24.02.20244.04.202420.04.2024Mateja Pogorelc 8., 9. razred
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje 3.-7. r.3.04.2024xxRazredniki 3.-5., B. Struna za 6. in 7. r.3.-7. razred
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje 8. in 9. r.28.11.202316.01.202416.03.2024Betka Jamnik8.-9. razred
Tekmovanje iz angleščine za 8. razred21.11.2023/3.04.2024Anita Medved8. razred
Tekmovanje iz angleščine za 9. razred21.11.2023/3.04.2024Špela Casagrande9. razred
Španska bralna značkaLara Lipnik7.-9. rarzed
Francoska bralna značkaTatjana Struna Berden7.-9. razred
Matematični kenguru21.03.20244.04.202420.04.2024Simona Ahčin Hribar1.-9. razred
Logična pošast10.05.202425.05.2024Metka Anžič1.-9. razred
Bober6.11.- 17. 11. 202313.01.2024Sebastjan Škrjanc4.-9. razred
Matemček10.11.202325.11.2023Anja Kastelic1.-9. razred
Vesela šola6.03.202410.04.2024Sabina Kastelic4. – 6. razred
Vesela šola6.03.2024/10.04.2024Mateja Pogorelc7. – 9. razred
Cici vesela šola  Brigita Zakrajšek1., 2. razred
Hitri lončkipo razporedu RTV SLOSimona Ahčin Hribar8. razred
Male sive celicepo razporedu RTV SLOSimona Ahčin Hribar7. – 9. razred
Tekmovanje iz geografije14.11.20236.04.2024Polona Ferbežar6. – 9. razred
Tekmovanje iz zgodovine7.12.2023 7.03.2024Majda Pečar 8., 9. razred
Atletsko tekmovanjesep in maj’24aktiv športa5.-9. razred
Gimnastikadec ’24Jure Virag3.-9. razred
Plezanjeapr ’24Jure Virag6.-9. razred
Nogometnov ’24Rok Voroš6.-9. razred
Košarkanov ’24Marko Markovič8.-9. razred
KrosBarbara TM1.-9. razred
Odbojkanov ’24Barbara TM, Jure Virag7.-9. razred
Šahnov ’24dec ’23jan ’24Ana Srebrnič2. -9. razred
Debatno tekmovanje ZIPjesen23zima 23mar.24Polona Ferbežar6.-9. razred.
Eko kviz24.01.202424.04.2024Polona Ferbežar6.-8. razred
Tekmovanje v Mažoretni abecedi 2024jun.24Teja Pajk4.-6. razred
ElastomobilMarko Markovič6.-9. razred.

(Visited 1.809 times, 1 visits today)
Dostopnost