V ponedeljek se je tudi uradno začela naša mobilnost v Zagrebu. Dobili smo se na Osnovni šoli Frana Galovića. Pripravili so nam dobrodošlico, kjer so učenci šole zapeli in zaplesali, ravnateljica pa je povedala par besed. Nato smo nadaljevali v knjižnici, kjer smo se igrali igre spoznavanja, prejeli darila s strani domačinov ter predstavili svojo šolo. Naš predstavitveni video si lahko ogledate tukaj: POSNETEK.

Po predstavitvi smo se udeležili ene učne ure, nato pa so sledile športne igre na igrišču. Bilo je zelo zabavno! Sploh tekmovanje v pisanju ter metanje palačink v sosednji prostor! Sledilo je kosilo in po kosilu odhod domov, kjer smo počeli različne aktivnosti: šli na pizzo, v kino, se družili … Jutri sledi nov dan na Osnovni šoli Odra.

Besedilo in fotografije: Lara Lipnik